Культура

на попередню сторiнку

Валерію Жванку вручено журналістсько-краєзнавчу відзнаку імені Анатолія Кохана

Валерію Жванку вручено журналістсько-краєзнавчу відзнаку імені Анатолія Кохана

Журналісту та краєзнавцю, фундатору культурно-освітнього центру «Толока» села Попельнастого, Валерію Жванку вручено журналістсько-краєзнавчу відзнаку імені Анатолія Кохана.

Вручили відзнаку у приміщенні центру 19 жовтня представники Олександрійської територіальної організації Національної спілки журналістів України – секретар організації Ірина Балашова та член Національної спілки краєзнавців України Віктор Голобородько.

Вручення відбулось у присутності журналістів та місцевої влади у одній із зал «Толоки». Як зазначено було на врученні, ця відзнака - визнання нових досягнень у царині краєзнавчих пошуків та популяризації історії краю.

Ірина Балашова, секретар Олександрійської територіальної організації НСЖУ

«Хочемо вам вручити відзнаку імені Анатолія Кохана Олександрійської територіальної організації Національної спілки журналістів України. Це - колегіальне рішення. Ми його ухвалили ще в травні місяці, напередодні Дня журналіста. Це визнання того внеску у розвиток культури який робить Валерій Іванович своєю працею».

Віктор Голобородько, член Національної спілки краєзнавців України, член НСЖУ

«Мені цей культурний простір нагадує невеличку фортецю. Фортецю культурну, історичну, краєзнавчу. Хто будує фортеці? Хто захищає! Така фортеця, такий простір - це захист нашої культури, наших національних інтересів, нашої ідентичності. Ми різні, але ми цікаві тим, що створюємо так простори. Завдяки Валерію Івановичу з’явився цей центр, що є складовою такого потужного захисту української культури, культури нашого краю, що складається з багатоголосся націй і народностей. Ми хотіли б відзначити від журналістської когорти дипломом лауреата. І я вважаю доцільним згадати слова Анатолія Кохана, які викарбувані на дипломі лауреата відзнаки, які точно відповідають тому, що робить Валерій Жванко: «Минуле вивчається для того, щоб передбачити і наблизити майбутнє… Як багато може зробити одна людина, якщо вона любить свою справу і безкорисно служить їй і людям».

Валерій Жванко, лауреат відзнаки

«Я спілкувався і знав Анатолія Ілліча. Він один з моїх вчителів у журналістиці і краєзнавстві, так само як Федір Плотнір - Плутарх з Нової Праги. Дякую, дуже приємно».

Нагадаємо що попередня відзнака вручена журналісту та краєзнавцю з Кропивницького Леоніду Багацькому. Вручення нагороди відбувалось 2 червня 2017 року.


Фото Віктора Голобородька
0    453     26.10.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!