Культура

на попередню сторiнку

Майбутні бібліотекарі відзначили професійне свято бібліоквестом

Майбутні бібліотекарі відзначили професійне свято бібліоквестом

Студенти Олександрійського коледжу культури і мистецтв стали учасниками захоплюючого бібліоквесту.  До Всеукраїнського Дня бібліотек, який щороку відзначається 30-го вересня, працівники районної бібліотеки імені Дмитра Чижевського влаштували цікаві змагання для своїх майбутніх колег.

Метою проведення квесту було показати студентам всі бібліотечні процеси. Юні бібліотекарі відвідали кожен відділ районної бібліотеки, познайомилися з їхньою роботою, а також показали свої знання з бібліотечної справи.

У бібліоквесті взяли участь студенти першого, другого і третього курсів. Учасники розділилися на дві збірні команди, кожна з яких мала виконати 7 завдань. За це команди отримувала підказки, які й мали привести їх до перемоги.

На думку організаторів квесту, усі учасники добре впоралися із завданнями, побувавши один день у ролі справжніх працівників бібліотеки.

"Дуже добре обслуговували читачів бібліотеки, шифрували книги, озвучували казкових персонажів лялькової вистави у дитячому відділі. Вони відгадували ребуси, знайомилися  з роботою організаційно-методичного відділу, а також показали знання з бібліографічної роботи", - розповіла завідуюча відділом для дітей Олександрійської районної бібліотеки ім. Д. Чижевського Олена Губа.

Під час квесту учасників обох команд не полишав командний дух, що і допомогло їм дійти до фіналу.

"У нас була дуже дружня команда.  Хтось розібрався з одним завданням, хтось з іншим, але всі один одного підтримували та допомагали. Ми майже дорослі, але ці ігри наче повернули нас у дитинство", - поділилася враженнями одна із учасниць команди-переможця , студентка ІІІ курсу Вікторія Білик.

Усі учасники бібліоквесту отримали безліч яскравих емоцій, а по завершенню змагань і команді-переможцю, і їхнім суперникам дістались у подарунок книги.

На згадку про цей незвичайний день всі учасники змагань фотографувалися біля святкового книжкового торту. Бібліоквест допоміг майбутнім бібліотекарям випробувати свої знання та відчути себе справжніми хранителями книг.


0    352     05.10.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!