Культура

на попередню сторiнку

Центр дитячої та юнацької творчості відзначив традиційний День позашкільника

Центр дитячої та юнацької творчості відзначив традиційний День позашкільника

Запальними танцями, піснями та яскравою виставкою робіт юних майстрів розпочався навчальний рік в Олександрійському Центрі дитячої та юнацької творчості ім. О.Шакала. 13-го вересня у позашкільному закладі відбувся традиційний день відкритих дверей, де кожен з гуртків презентував таланти своїх юних вихованців. У цей день діти з різних навчальних закладів міста могли обрати гурток, який їм найбільше сподобається. "Це свято стало вже для нас традиційним, адже ми проводимо його щороку. З цього дня можна вважати, що наш заклад офіційно почне працювати на повну потужність" - зазначила директор ЦДЮТ ім. О. Шакала Наталія Полонік.

У позашкільному закладі дітки відвідують гуртки з багатьох напрямків. Це хореографія, вокал, декоративно-прикладне мистецтво та гуртки гуманітарного спрямування. Також у новому навчальному році продовжує роботу творче об'єднання для дітей 5-6 років «Хочу все знати», де майбутні першокласники готуються до школи. На таких заняттях дошкільнята вчаться писати, рахувати, розвивають пам'ять і мислення, а також пізнають навколишній світ.

У День відкритих дверей свої найкращі номери майбутнім вихованцям закладу продемонстрували танцювальні колективи «Усмішка», «Романтика» та «Каприз». Також на урочистому заході лунали пісні у виконанні дітей з вокального гуртка «Перлина», а в ролі ведучих виступили активні гуртківці зі «Школи лідерів».

На виставці робіт свої вироби представили гуртки «Бісероплетіння», «Креативний дизайн», «Народна творчість», «Іграшка-сувенір», а також «Образотворче мистецтво» та «Художнє різьблення». Школярі на власні очі могли побачити, які оригінальні іграшки, прикраси або навіть корисні у побуті речі вихованці гуртків виготовляють власними руками.

Центр дитячої та юнацької творчості імені Олександра Шакала запрошує на навчання школярів з усіх навчальних закладів міста. Заняття у гуртках проводяться безкоштовно.
0    361     21.09.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!