Культура

на попередню сторiнку

Фронтмен Скай говорить, що після таких емоцій, як на "Серпневому зорепаді" пишуть пісні

Фронтмен Скай говорить, що після таких емоцій, як на

Концерти, які дарують сильні емоції слухачам і музикантам стають джерелом натхнення для творчості. Про це розповів журналістам Олег Собчук, фронтмен гурту СКАЙ одразу після завершення виступу гурту у фіналі фестивалю «Серпневий зорепад». Бліц-інтервю, якей дав місцевим журналістам Олег Собчук розкриває внутрішній світ відомого музиканта і дарує рецепт творчої молодості.

- Які у вас враження, після виступу? Як сприймала публіка ваші пісні, вашу музику?

- Супер! Чесно, навіть не чекав, що буде настільки тепло і настільки гаряче і емоційно. Був драйв, були справжні, непідробні взагалі, емоції. Круто. Я впевнений, що люди запам’ятають це. І ми теж. Я рахую, що вдалось.

- Ви виступали і виступаєте на великих майданчиках. Як можете оцінити відгук глядачів у таких невеликих містах і містечках України?

- В маленьких містах публіка більш вдячна. При всій повазі до публіки у великих містах, просто там частіше проводяться різні концерти різних груп. Сьогодні взагалі дуже тепло було, дуже класно було, драйвово взагалі. Ми отримали масу задоволення. Це було таке емоційне стерео. Фідбек був хороший

- Чи додають енергії, натхнення для творчості такі концерти як цей?

- 100%. По суті творчість - це емоційна річ. І чим більше, чим яскравіше в тебе емоції, то тим більше ти починаєш творити. Починаєш писати пісні, малювати картини.

Однозначно після таких концертів ти більше заряджаєшся і хочеш далі виступати.Фото Віктор Голобородько

0    291     17.08.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!