Культура

на попередню сторiнку

Приютівська громада відзначила свято селища концертом, змаганнями та освіченням у коханні

Приютівська громада відзначила свято селища концертом, змаганнями та освіченням у коханні

У День селища Приютівка, відбулися всі заплановані заходи, на яких побували журналісти «Олександрійських новин». Зокрема відбулися спортивні змагання як з міні-футболу так і з настільного тенісу. У турнірі з міні-футболу перемогла команда «Альянс».

Глядачам сподобався показовий виступ Приютівської філії спортивного клубу «Спарта-17».

На святі були відзначені трудові колективи «Агросвіт», «Агродар», станції Користівка Одеської залізниці, ремонтно-будівельна дільниця Цукрового заводу.

Відзначили подарунками та подяками двори зразкового порядку і жителів селища, які є парами, що живуть разом вже 50 років поспіль.

йменший житель Приютівки, творчі колективи, які допомогли в організації свята.

Під час концерту кавер-рок-групи один із жителів селища освідчився своїй коханій, якій запропонував руку і серце.

Всі будинки селища, які отримали нові назви внаслідок реалізації процесу декомунізації, тепер будуть із новими назвами на будинках. Таблички із оновленими назвами, серед яких Центральна, Садова, Сонячна, Межева і інші, подаровані у День селища. Кожна з вулиць має свій дизайн оформлення.

Таблички вручав голова Приютівської селищної ради Андрій Коломійцев депутатам ради, які і віддадуть їх жителям. Всі таблички жителям селища передавтимуться безкоштовно.

Всього, як повідомляв «Голос Громади», 306 табличок виготовлено коштом селищної ради для 14 вулиць Приютівки.

Також у День селища, біля стадіону і адміністративного центру, почав працювати тренажерний майданчик. Такий самий тренажерний майданчик добудовується на Цукрозаводському селищі. «Майданчиків на Приютівці відкрилося два, тому що Приютівка достатньо великий населений пункт громади. Це невеликий подарунок від селищної ради та спонсорів, які також допомагали у будівництві» прокоментував голова Приютівської селищної ради Андрій Коломійцев.

Це - багатофункціональні тренажери. На кожному з них є інструкція, як саме допоможе розвивати людину вправа на цьому тренажері. Вуличні тренажери орієнтовані на всі верстви населення, на всі вікові групи.0    591     10.08.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!