Культура

на попередню сторiнку

Суд над моральним конфліктом: театралізована постановка від працівників бібліотеки

Суд над моральним конфліктом: театралізована постановка від працівників бібліотеки

Олександрійські школярі стали свідками незвичайного судового дійства. У міській юнацькій бібліотеці провели театралізоване судове засідання «Бунтівники проти шаблонів поведінки», де молодь змогла з іншого боку побачити погані вчинки своїх ровесників, а також зрозуміти те, яку шкоду негативні дії приносять іншим людям.

На короткий час читальна зала юнацької бібліотеки перетворилася на залу суду. Тут були і прокурор, і адвокат, і свідки, і справедливий суддя, і, звичайно ж, обвинувачений. На перший погляд, все було, як насправді. Але це судове засідання було повчальною театралізованою постановкою, яка мала послугувати виховним уроком для олександрійської молоді.

 «На сьогоднішній день моральний конфлікт повністю заполонив наше середовище. Молодь постійно конфліктує з однолітками, вчителями, навіть з рідними і близькими. Молоді люди ведуть аморальний спосіб життя, мають безліч шкідливих звичок, хваляться ними і вважають це модним. Тому ми вирішили це виправити та під час театралізованого судового засідання обрати міру покарання Моральному Конфлікту, щоб відсторонити його від суспільства», - пояснила бібліотекар Яна Нечепоренко.

Обвинуваченим на імпровізованому судовому засіданні був не звичайний порушник порядку, а сам Моральний Конфлікт. Прокурор висував йому обвинувачення у порушеннях громадського порядку, у хуліганстві, у жорстокому поводженні з тваринами та в інших негативних діях, долучаючи до справи «відеодокази».

Школярі також стали частиною судового процесу, виступаючи у ролі свідків.

По завершенню судового процесу Суддя оголосив вирок. У гумористичній формі суд призначив Моральному Конфлікту покарання у вигляді позбавлення волі, під час якого обвинувачений повинен перевиховатися та вибачитись перед усіма, кого образив.

Під час театралізованого судового засідання школярі переконалися в тому, що Моральний Конфлікт несе дуже велику шкоду кожній людині, а згодом може призвести до катастрофи. Тому, щоб цього уникнути, надзвичайно важливо зупинити знущання, висміювання та аморальну поведінку серед своїх однолітків.

Юлія Пастух

0    500     15.06.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!