Культура

на попередню сторiнку

В Новопразькій ОТГ відзначили прикордонників

В Новопразькій ОТГ відзначили прикордонників

28 травня у приміщенні Новопразької селищної ради відбулося вручення медалей «100 років прикордонній охороні» воїнам-інтернаціоналістам, які проходили службу у лавах прикордонних військ, повідомляє Микола Бугайов на сторінці Фейсбук «Нова Прага – Online»

Нагорода вручається представникам прикордонної служби, які краще за всіх проявили себе на службі, зуміли зарекомендувати себе як професіоналів своєї справи і мають особливі заслуги перед державою. До медалі також додається посвідчення, в якому вказується кому і за які заслуги вручена нагорода.

Семеро наших земляків отримали почесні нагороди: Олексій Банул, Микола Бондарь, Олег Гетьманець, Олександр Конопелько, Юрій Ситник, Олександр Скляревський, Анатолій Чухно.

Вручення провели новообраний голова Новопразької ОТГ Богдан Куруп та голова Новопразької селищної ради Ольга Горбенко. У своїй промові до нагороджених Богдан Куруп звернув увагу на вагомий внесок прикордонників у справу збереження територіальної цілісності нашої держави та про спадкоємність минулих і теперішніх поколінь. Він побажав сім’ям учасників бойових дій міцного здоров’я, щастя, оптимізму, родинного миру і спокою.

0    340     01.06.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!