Культура

на попередню сторiнку

Туристичний фестиваль у Кропивницькому: обіцянка першого заступника губернатора, пропозиції сусідів та унікальні речі із регіонів

Туристичний фестиваль у Кропивницькому: обіцянка першого заступника губернатора, пропозиції сусідів та унікальні речі із регіонів

Олександрійський район  представив створювану  екскурсійну подорож, яку  розробили  активісти села  Головківка.

Туристичний  маршрут  презентували  на VI  Центрально- Українському  музейно- туристичному  фестивалі 5  травня.

Представники Олександрійщини підготували презентацію району, під час якої показали новий «зелений» маршрут, роботи народних майстрів та фотозону для відвідувачів фестивалю.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, який взяв участь у відкритті фестивалю, ознайомився із презентацією Олександрійщини і пообіцяв приїхати у Головіківку, щоб особисто переглянути туристичний маршрут, який має запрацювати незабаром. Посадовець також відзначив, що обласна влада спробує знайти кошти для Онуфріївського дендропарку - його хочуть зробити більш зручним для туристів.

Серед гостей фестивалю (особливо, серед малечі) користувалися популярністю фотозона олександрійської районної делегації, створена головківцями. Всі охочі могли сфотографуватися на стилізованому традиційному українському подвір’ї. Представники Олександрійщини також організували фотовиставку зі світлинами з першого фестивалю «Гарбуз-фест» у Приютівській громаді. Також олександрійці взяли участь у спільному концерті співочих та танцювальних колективів області.


Окрім всіх районів Кіровоградщини у фестивалі взяли участь представники інших областей України, зокрема Тернопільщини, Дніпропетровщини.

Кожен регіон по-своєму презентував територію, зокрема Кривий Ріг активно запрошував на проведення Дня Європи та ніші туристичні заходи, що пов’язані із індустріальним туризмом.

Учасниками цьогорічного музейно-туристичного фестивалю були всі райони та ОТГ Кіровоградщини, міста обласного значення, зокрема Олександрія, а також представники Донецької, Дніпропетровської, Тернопільської, Чернігівської та Харківської областей.

Цікавість викликали не тільки розлогі виставкові стенди районів та об’єднаних громад, але й персональні зустрічі і майстер класи. Наприклад, гончар Микола Світайло пропонував своїми руками створити глиняний посуд і розповідав про це прадавнє ремесло українців, гостям виставки.

Фото і текст Віктор Голобородько

0    277     11.05.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!