Культура

на попередню сторiнку

Старт ТеАРТу-II: потужний початок із емоціями та вечірнім рандеву

Старт ТеАРТу-II: потужний початок із емоціями та вечірнім рандеву

В Олександрії відзначили Всесвітній день театру потужним і захоплюючим стартом Другого фестивалю театрального мистецтва «ТеАРТ». Ранком 27 березня зал районного будинку культури наповнився дитячим гамором та сміхом. Гості-дітлахи з навколишніх громад побували на прем’єрному показі «Казки про дівчинку Нечепурушку». Проста історія про погане та хороше створена акторами Народного театру Олександрійського районного будинку культури (режисер Ольга Косогоренко) мала незвичний формат інтерактиву. Разом з акторами діти спілкувались, висловлювали емоції та своє ставлення до подій. Мабуть, саме тому позитивний заряд емоцій не полишав до фінального акорду вистави. А історія про дівчинку-Нечепурушку мала позитивний фінал і повчальний зміст разом із коктейлем гарного настрою.

Ввечері, на цій же сцені, актори Червонокам’янського народного аматорського театру (режисер Наталія Зозулінська) представили власну версію комедійної вистави «Обережно! ЛОХОТРОН!». Ми вже писали про цю чудову виставу та майстерну акторську гру аматорів, що повністю віддаються театральному мистецтву. Ця вистава вже викликала багато схвальних відгуків в театральному колі Кіровоградщини. Ця ж вистава була представлена на відкритому майданчику традиційного всеукраїнського фестивалю «Вересневі самоцвіти» на батьківщині корифеїв українського театру – Хуторі Надія.


Відкриваючи ж фестиваль, директор районного будинку культури Юлія Єлсукова зазначила, що цьогорічний фест буде пронизаний ідеєю мрій, спробам людини реалізувати свої цікаві та сміливі ідеї.

Нагадаємо, що фестиваль «ТеАРТ» вже вдруге проводиться районним будинком культури Цього року він буде проводитись з 27 по 30 березня та об’єднає аматорські колективи Олександрійщини і гостей з Кременчука.


Фото і текст Віктора Голобородька, Олександра Кумпана

0    458     30.03.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!