Культура

на попередню сторiнку

Майбутні журналісти Олександрії пишуть проекти та перемагають у конкурсах

Майбутні журналісти Олександрії пишуть проекти та перемагають у конкурсах

Талановита молодь гуртка «Основи журналістики» при Центрі дитячої та юнацької творчості імені Олександра Шакала пише проекти та бере активну участь у конкурсах міського, обласного і навіть всеукраїнського рівня.

Дві вихованки гуртка «Основи журналістики»  Крістіна Сандул та Оксана Мірошниченко написали проект соціально-екологічного спрямування у рамках конкурсу «Крокуємо Європою». Дівчата турбуються за екологію у всьому світі та у своєму місті, і своїм проектом вони прагнуть покращити екологічну ситуацію в Олександрії.

«Сьогодні присутня проблема навколишнього середовища, тому що багато людей псують річки, озера, вирубують посадки і це дуже шкодить навколишньому середовищу. Цей проект говорить про те, що треба озеленювати наше місто», - розповіла одна з авторів проекту Крістіна Сандул.

 «Проект, який ми розробили, ми плануємо втілити в життя. Для цього ми чекаємо вже більш сприятливих погодних умов для того, щоб  висадити ці дерева. Це буде показником того, що ми підтримуємо акцію «Дерево посади – рідному місту допоможи». Саджанці дерев ми плануємо висаджувати в парку навпроти нашого навчального закладу разом із вихованцями гуртка «Основи журналістики» та «Бісероплетіння», - додала Оксана Мірошниченко.

Майбутні журналісти мають багато талантів. Одна з учениць гуртка – Вероніка Холохоленко - гарно малює, і нещодавно стала переможницею художнього конкурсу, пов’язаного з охороною праці, на міському етапі.

 «Ми на основах журналістики дуже часто робимо невеличкі соціологічні дослідження, знаходимо в Інтернеті статистику і бачимо, що дійсно права працюючих дуже часто порушуються, - розповіла керівник гуртка «Основи журналістики» Ольга Перемет. - Наприклад, на виробництві відбувається якась травма і її оформлюють не як виробнича, а як нещасний випадок, і людина втрачає і у фінансовій, і в моральній підтримці. Вероніка вирішила своїм малюнком продемонструвати, що неможна ні в якому разі порушувати права працюючих. У малюнку Вероніки Холохоленко дівчина простягає руки догори і обіймає всю нашу неньку Україну. Цей малюнок символічний. Він говорить про те, що директорам усіх підприємств, можливо, треба об’єднатися і зрозуміти, що своїх підлеглих необхідно жаліти, шанувати, адже без низ виробництво просто неможливе.»

Результати обласного конкурсу у Кропивницькому, куди відправили роботу Вероніки Холохоленко, очікуються  вже на початку квітня.

0    527     22.03.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!