Культура

на попередню сторiнку

Смачний майстер-клас для особливих дітей

Смачний майстер-клас для особливих дітей

3 березня в приміщенні духовно-просвітницького центру святих Бориса і Гліба для дітей з інвалідністю відбувся майстер-клас із розпису весняного печива. Організувала та провела його олександрійський кондитер Вікторія Олещенко.

20 дітей із громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів Олександрії «Серце матері» вчилися прикрашати смаколики для себе та своїх мам.

Кожній дитині роздали печиво для розпису. Спочатку діти розмальовували різнокольоровою цукровою глазур’ю печиво у формі чоловічків, а потім робили подарунки для мам до 8-го березня. Пряники-вісімки прикрашали різними візерунками та квітами з мастики. Потім готові вироби уквітчали стрічками та гарно запакували, щоб згодом подарувати своїм мамам на свято.

Зі своїм завданням майбутніх юних кондитерів діти швидко впоралися, після чого пили чай із печивом, розмальованим власноруч. Особливою гордістю для кожного з учнів було отримання сертифікатів, які організатор майстер-класу Вікторія Олещенко особисто вручила кожному з дітей. Смачний та пізнавальний майстер-клас не залишив байдужим жодну дитину, яка брала в ньому участь.


За словами голови громадської організації «Серце матері» Юлії Левандовської, такі заняття дуже важливі для діток з особливими потребами, адже вони не тільки розвивають уяву та дрібну моторику, а мотивують дітей на нові досягнення.Фото і текст

Юлія Пастух

0    536     07.03.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!