Культура

на попередню сторiнку

Керівник олександрійського клубу східного танцю «Нурія» стала трикратною переможницею акції «Людина року» на всеукраїнському фестивалі

Керівник олександрійського клубу східного танцю «Нурія» стала трикратною переможницею акції «Людина року» на всеукраїнському фестивалі

21 січня в Києві відбувся традиційний фестиваль - «Захаріт збирає друзів», який проводить Українська асоціація виконавців східних танців. Про фестиваль та про свої нагороди розповіла олександрійська переможниця, керівник клубу східного танцю «Нурія» Світлана Богданович.

- Що це за фестиваль і як давно він проводиться?

- Фестиваль «Захаріт збирає друзів» проводиться вже понад 10 років. Із самого початку цей фестиваль був присвячений дню народження журналу нашої асоціації, який має назву «Захаріт», що означає «Найвища точка щастя». У цьому журналі друкується дуже багато цікавої інформації про східні танці, про виконавців східних танців, про найкращі клуби, школи східного танцю, які є в Україні та за кордоном, про костюми тощо.  У цьому році на фестивалі були представники східного танцю з усіх куточків Україні, були навіть гості з Молдови та Білорусі. Було дуже багато переможців, тому акція розтягнулась аж на 12 годин – з 9-ї ранку до 21-ї вечора.

- Хто стає переможцями акції «Людина року УАВСТ»?

- Церемонія нагородження переможців акції «Людина року УАВСТ» вже також стала традиційною на цьому фестивалі. Протягом року президіум УАВСТ збирає відомості про клуби, школи, студії східних танців в Україні, в яких працюють педагоги, викладачі.

Акція присвячена заохоченню тих людей, які роблять великий внесок у розвиток беллідансу в Україні, і не тільки танцівниць, а й тих людей, завдяки яким проходять конкурси та фестивалі - це викладачі, судді, фотографи, скрутенери, викладачі майстер-класів. Нагородження акції переможець «Людина року УАВСТ» відбувається в багатьох номінаціях. Зазвичай, із 20-30 представників в одній номінації обирається приблизно 5 переможців. У цьому році в танцювальних категоріях нагороджувалися учасниці віком від 8 років (ювенали) до гранд-синйорін – необмежений вік. Нагородження проходило в найрізноманітніших програмах: Ракс Шарки - класичний східний танець, Фольклорний танець, Табла, Індійський танец, Циганський танець, Фламенко, танець Фьюжн – суміш східних ритмів та інших танцювальних напрямків, та інші.


- Розкажіть про свої нагороди. Чи вперше ви стаєте переможницею акції «Людина року УАВСТ»?

- У цьому році я стала переможницею акції «Людина року УАВСТ» вже вчетверте. У 2014 році я перемогла в номінації «Ракс Шарки. Професіонали. Синйоріни», в 2015 році отримала нагороду «За активну роботу і вклад у розвиток беллідансу в Україні», в 2016 році отримала відзнаку «Кращий фестиваль «Нурія»», який відбувся в нашому місті. За 2017 рік я стала переможницею трьох номінацій: «Кращий суддя», «За активну роботу і вклад у розвиток беллідансу» та «Кращий всеукраїнський фестиваль». Мені дуже приємно, адже з’являється стимул, щоб розвиватися далі. 

На цьому фестивалі мені також випала нагода і нагороджувати переможців акції. Мені було дуже приємно, я люблю нагороджувати людей, це моя робота і це входить в обов’язки судді. Коли дивишся у ці щасливі очі, коли чуєш слова подяки,виростають крила. 

- Чи є люди, які вас завжди підтримують і завдяки яким, на вашу думки, ви досягаєте перемог?

- За свої перемоги я, звичайно ж, надзвичайно вдячна своїм ученицям, тому що завдяки їхній підтримці, їхнім успіхам хочеться й надалі розвиватися і займатися творчістю. Ще я хочу подякувати президенту нашої Всеукраїнської асоціації УАВСТ Рудаковій Ользі Олександрівні за можливість, яку вона надає. Вона організовує і проводить багато конкурсів та фестивалів по всій Україні і за кордоном, і дає можливість зустрічатися нам з колегами, обмінюватись досвідом, вона запрошує зірок та проводить майстер-класи, завдяки чому у нас є база, яка дає нам можливість надалі рости та досягати більших висот. Також хочу подякувати своєму чоловікові, тому що без нього я б не стала тією, ким я є, також своїм колегам, своїм партнерам.


Наш клуб «Нурія» відомий не тільки в Україні, а й за кордоном. У мене завжди була мрія прославляти своє місто, своє прізвище, і вона почала здійснюватись, і я сподіваюсь, що вона і надалі буде здійснюватись, тому що Олександрія – чудове місто, і хочеться, щоб про нього знали в усьому світі.

- Чи є в планах вашого клубу участь в інших фестивалях чи конкурсах найближчим часом?

- Так. 29 квітня, в Міжнародний день танцю, в нашому місті, в БК «Світлопільський» відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Нурія-2018». Запрошуються всі бажаючі!

Записала Юлія Пастух

0    493     01.02.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!