Культура

на попередню сторiнку

Танцюристи школи-студії «ШОК» привезли нагороди

Танцюристи школи-студії «ШОК» привезли нагороди

Вихованці дитячої хореографічної школи-студії «ШОК» здобули нагороди на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Сузір’я талантів», який відбувся у місті Жовті Води 19 листопада. Незважаючи на сильних конкурентів, олександрійські танцюристи вибороли одразу декілька нагород.

У всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Сузір’я талантів» брали участь талановиті діти з Дніпра, Кропивницького, Кривого Рогу, Жовтих Вод, Новомосковська та з інших міст країни. Танцюристи школи-студії «ШОК» виступали в середній віковій категорії в сучасній та естрадній хореографії. Завдяки наполегливій праці, сильна конкуренція не завадила олександрійським танцюристам зайняти призові місця.

Перше місце серед сольних танцювальних виконавців виборола дванадцятирічна Іванна Колесник, яка показала три різних за змістом та складністю соло. У цій же номінації друге місце здобула Софія Вінглевська, яка виконала два сольних номери.


Серед дуетів перше місце завоювали дует Іван Чиж і Софія Вінглевська, які виконали номер «Чарівна лампа», та дует Іван Чиж і Валерія Санжара з номером «Лукаш і Мавка». Друге місце посів дуетний номер Валерії Санжари та Іванни Колесник «Я і моя тінь», а третє - номер «Сестри» у виконанні Іванни Колесник та Вікторії Рубан.

Друге місце серед колективних номерів вихованці школи-студії «ШОК» завоювали у номінації «Сучасна хореографія», а третє - у номінації «Естрадна хореографія».


На думку керівника танцювального колективу Тетяни Ребер, досягти таких результатів було б набагато важче без допомоги та підтримки.

«Хочу подякувати батькам дітей, які постійно нас підтримують у всьому – і пошив костюмів, і поїздки, а також губернатору Кіровоградської області Сергію Анатолійовичу Кузьменку».

Керівник колективу задоволена результатом своїх вихованців, адже, на її думку, всі учасники мають надзвичайний талант.

 «Девіз нашого колективу – «Всі діти талановиті», - додає Тетяна Ребер, - і наша задача – розкрити ці таланти та реалізувати їх, щоб діти отримували задоволення від хореографії».

0    442     23.11.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!