Культура

на попередню сторiнку

Бійці АТО відзначили День захисника України біля козацького хреста

Бійці АТО відзначили День захисника України біля козацького хреста

Олександрійські ветерани Антитерористичної операції на сході України відзначили День захисника України покладанням квітів до пам’ятного знаку Захисникам української держави біля міської ради. Ветерани АТО, серед яких були офіцери та бійці рядового і сержантського складу, згадали про загиблих побратимів. Квіти до пам’ятного знаку поклав народний депутат України Анатолій Кузьменко, представники міської влади, особовий склад Олександрійського об’єднаного комісаріату на чолі із заступником військового комісару Юрієм Ковалем.

«Ми не просто так там відстоювали територію і виконували накази. Коли мене питають «Що ти там робив і кого ти захищав?», я відповідаю: «Воював за той народ, який стоїть за моєю спиною, за наші сім’ї, за наше місто». Ми всі воювали за те, щоб тут був мир», - зазначив перед покладанням квітів ветеран АТО, підполковник Олександр Кашкевич.

Серед ветеранів АТО настрій тривожний. Вони сподіваються на те, що війна завершиться, але поки гинуть побратими та продовжується «окопна» війна, неприхована агресія, кращого настрою годі чекати, бо кожен день находять звістки про втрати та нові рани, які завдає криваве протистояння. Варто зазначити, що захід відбувся у такому форматі вперше завдяки активістам Олександрійської філії Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України».


Військовий капелан, отець Василь відслужив молебень за полеглими олександрійцями - героями АТО.


Текст і фото - Віктор Голобородько

0    482     20.10.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!