Культура

на попередню сторiнку

Бібліотека для дітей відзначала свято Покрови та День українського козацтва

Бібліотека для дітей відзначала свято Покрови та День українського козацтва

Олександрійська міська бібліотека для дітей імені Юрія Гагаріна зібрала дітлахів та їх родини на фольклорно-сімейному святі «Шануймося, бо ми того варті» з нагоди Дня українського козацтва та Покрови. На святкування запросили дітей переселенців із зони АТО, а також дітей учасників антитерористичної операції, які прийшли до бібліотеки разом зі своїми батьками. Долучилися до свята й постійні читачі дитячої бібліотеки.

Це свято розпочало цикл заходів у рамках проекту «Добродій», який бібліотека планує реалізовувати з жовтня 2017 р. по червень 2018 р. Проект підтриманий Міжнародною організацією з міграції за фінансування Європейського союзу. Мета цього проекту – проведення сімейних свят, які будуть згуртовувати, розважати сім’ї. Це будуть не тільки розважальні заходи, а й інформаційні, просвітницькі заходи, різноманітні зустрічі.

Працівники бібліотеки підготували розважальну програму з конкурсами, в яких діти із задоволенням брали участь разом зі своїми батьками. «Ми робили акцент саме на сімейне свято, тому що сім’я – це головне в житті кожної дитини, а наша бібліотека займається патріотичним і сімейним вихованням, - розповіла бібліотекар кімнати казок Зінаїда Гнойова. - Головні герої нашого свята - українські персонажі Котигорошко та Василинка. Вони разом із дітьми подорожували країною пригод. Часто діти бувають невихованими, неслухняними, і тому так сталося, що лютий Змій полонив батьків Котигорошка та Василинки. Діти допомагали героям повернути батьків. Змій ставив дуже важкі випробування, але діти все здолали. Це були й стрибки на м’ячах, і стрибки у мішках та багато інших цікавих конкурсів та естафет».

Свято доповнювали виступи вокальних гуртів «Покоління NEXT» та «Зоряний шлях» із Будинку дитячої та юнацької творчості.

Гостей пригощали смачною козацькою кашею та узваром. Також кожна родина, яка завітала на свято, отримала в подарунок веселу гру на логіку «Поясни слово».

Юлія Пастух

0    550     19.10.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!