Культура

на попередню сторiнку

«Квітуча» Олександрійщина і День Незалежності

«Квітуча» Олександрійщина і День Незалежності

Олександрійщина почала відзначення 26-ої річниці Незалежності України яскравим заходом- офіційним представленням всіх громад Олександрійщини. Квіткове панно склали із всіх місцевостей Олександрійщини, де кожен регіон отримував власний мальовничий букет і короткий текст-представлення. Кожна громада була представлена певним кольором, і поступово панно заповнювалося живими квітами. Офіційна частина мала чимало цікавих миттєвостей, адже об’єднала людей, що працюють у дуже різних сферах життя та створюють колорит Олександрійщини.

Офіційні урочистості, нагородження та святковий концерт до Дня Незалежності відбулися в Олександрійському районному будинку культури, де зібрались представники колективів та установ, підприємств та закладів всього краю. Очільники району привітали усіх присутніх із святом і висловили власну думку щодо того, як буде далі жити Олександрійщина та рідний край.

Богдан Куруп, голова Олександрійської районної державної адміністрації: «26 років тому ми обрали самостійність, але до цих пір відчуваємо тиск східного сусіда, країни агресора - Російської Федерації, яка за будь-яку ціну прагне реалізувати свої імперські амбіції. Але мужність, відвага і нескореність українського народу дає нам віру на подальший розвиток і розквіт країни».

Ольга Коріненко, голова Олександрійської районної ради: «Хочу побажати всім нам, щоб Україна і всі ми були на правильному шляху, щоб країна наша і наш край розвивались, щоб до нас прийшов мир, спокій і злагода. Щоб у кожній домівці була гармонія, лунав дитячий сміх, щоб вороги відійшли від кордонів, а ми продовжили шлях як європейська держава».


За самовіддану сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Олександрійського району, активну благодійну і громадську діяльність та з нагоди  26-ї річниці незалежності України того дня було нагороджено чимало відомих жителів краю.

Почесною грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджено Олександра Суліму, помічника керівника ПАТ «Шарівське», а Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради Тетяну Кузьменко, Головківську сільську голову. Грамотою Кіровоградської обласної держадміністрації нагороджено Віталія Братченка, головного інженера ТОВ «УкрАгроКом» та Олега Потапчука, механіка товариства. Грамоту Кіровоградської обласної ради вручено Вікторії Лисенко, Приютівській селищній голові.

Найвищою місцевою нагородою, яка є визнанням професійності нагороджених, вшанували трьох працівників району. Почесною грамотою Олександрійської районної державної адміністрації та Олександрійської районної ради з врученням нагрудного знака до неї нагороджено лікаря-невропатолога терапевтичного відділення Олександрійської центральної районної лікарні Юлію Данилюк, лікаря-хірурга, завідувача хірургічним відділенням Олександрійської центральної районної лікарні Михайла Джуса та начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради Олену Крячко.


Грамотами Олександрійської районної державної адміністрації та Олександрійської районної ради нагороджені Тетяна Абуталієва, Олександр Башкалов, Світлана Великожон, Віктор Глущенко, Олександр Голуб, Наталія Добровольська, Любов Курочка, Сергій Олійник, Дмитро Паровченко, Олександр Почіпайло, Олена Резніченко, Володимир Ходаковський, Тетяна Шелесько, Віктор Щербина, Микола Ярмілко.

У святковому концерті, який відбувся динамічно та цікаво, взяли участь кращі творчі колективи Олександрійського районного будинку культури та інших закладів: хореографічний колектив «Авантюрин», солістка Даша Борисенко, соло-скрипка Валерії Любімової, співачка Світлана Сафронова, солістка Анастасія Кандиба, вокальний колектив «Аколада», музичний колектив «Джем», солістка Аліна Андрієнко та Віта Єрьоміна.


Фото і текст Віктор Голобородько

0    2092     31.08.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!