Культура

на попередню сторiнку

Войнівка: день громади із подарунками та надією

Войнівка: день громади із подарунками та надією

День громади просто неба із «Сильною Олександрійщиною», шаховим турніром та подарунком для всього села. Саме так відзначила День села Войнівка - село, що межує із містом Олександрією за декілька сотень метрів. Чимало олександрійців є вже давно спільною із селом громадою. Автор рядків не здивувався, коли одна із жительок Войнівки цікавилась моєю ріднею, яка живе на 14 мікрорайоні. Це і не дивно, адже більшість городян давно не відчувають штучних меж, створених свого часу владою між містом та селом, бо і там і там люди ділять схожі біди та радості.

Наразі це перший масштабний день села, проведений у громаді. Можливо до цього спонукало і те, що сьогодні громада нарешті відчула потребу об’єднуватись і діяти спільно на подолання викликів. І не тільки відчувати один одного у політичних подіях чи кризових ситуаціях, але й для того, щоб спільно відзначати свято.

Окремим подарунком став виступ відомого об’єднання атлетів краю – «Сильної Олександріщини», які не тільки продемонстрували своє вміння та силу, але й залучили до конкурсів юнаків та малечу.

Святкове дійство відбувалось на відкритому майданчику біля місцевого Будинку культури, де завжди збирається громада для вирішення важливих справ. Саме на цьому майдані отримували подарунки та нагороди сельчани, яким висловлював подяку за працю на благо громади Войнівський сільський голова Михайло Ручйов.


«Мені приємно бачити, що ми всі сьогодні зібрались на наше спільне свято. Ми маємо завжди йти один одному назустріч, допомагати один одному і жити у спільній, сильній громаді», - зазначив М. Ручйов.

Андрій Коломійцев, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, який також взяв участь у святі сельчан, зазначив, що незабаром у селі відбудують зруйнований будинок сільради та навіть більше – войнівці не будуть тепер оббивати численні коридори дозвільних та владних органів у чергах за довідками та іншими документами.

«На місці вашої сільської ради скоро буде новітній центр соціальних і адміністративних послуг. Цей центр буде взірцем для всієї області», - повідомив А.Коломійцев. Він також привітав усіх войнівчан зі святом села та державним святом і пообіцяв особисто долучитись до вирішення питання побудови нового адміністративного приміщення, що буде надавати послуги, які значно наблизять владу до людей.


У святі взяли участь кращі місцеві колективи, колективи Олександрійського районного будинку культури. Шаховий турнір, пригощання кашею, фотокуточок – все це теж стало частиною свята, яке може стати черговою сходинкою до єднання людей у сильну місцеву войнівську громаду.


Фото і текст Віктор Голобородько

0    2100     31.08.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!