Культура

на попередню сторiнку

«Міс Досконалість Центр - 2017» в Олександрії

«Міс Досконалість Центр - 2017» в Олександрії

Регіональний конкурс краси і талантів черговий раз подарував приємні хвилини спілкування із чарівними юними олександрійками. Традиційний конкурс, що вже не одне десятиліття відбувається в місті, зібрав цього разу 19 красунь з Олександрії, Горішніх Плавнів (екс-Комсомольськ) та Кременчука.

Цього року організатори запропонували провести змагання між трьома віковими групами і в кожній обрати гран-прі. Цього разу одним із головних спонсорів конкурсу стала група компаній «УкрАгроКом».

До речі, цього року крім конкурсної програми була і цікава пропозиція для колишніх переможниць і цьогорічних учасниць. Торгова марка «Петриківське молоко» запропонувала обрати серед найпривабливіших і найрозумніших дівчат обличчя торгової марки. Нею стала переможниця минулорічного конкурсу у своїй віковій групі Анастасія Пугач. Від торгової марки мама і учасниця отримали незабутній подарунок – сертифікат на подорож до чарівного чорноморського узбережжя Болгарії на відпочинок. Щоб скуштувати якість продукції «Петриківського молока», можна було долучитись до дегустації безкоштовного морозива, яке пропонувалось від ТМ біля входу у палац «Світлопільський», де відбувався конкурс краси та талантів.

Дівчата-конкурсантки змагались у декількох конкурсних програмах. Першим був вихід у національному українському одязі та представлення учасниці через розповідь про себе і своє захоплення. Спортивний конкурс мав продемонструвати граціозність та фізичну форму конкурсанток, що мають не тільки прикрашати себе макіяжем, але й демонструвати здоровий спосіб життя і підтримку себе у гарній формі, не дивлячись на юний вік.

Завершальний етап конкурсу - демонстрація одягу від місцевих магазинів одягу, що теж виступили спонсорами заходу.

Переможниць вітав Дмитро Кітаєв, який не тільки був представником одного із головних спонсорів заходу – ФК «Олександрія», але й головою журі. Отож найголовніший титул здобула серед молодших учасниць - Аміна Возіян. В середній віковій групі гран-прі у Анастасії Прокопенко, а старшою красунею із гран-прі стала Світлана Шевченко.

Текст Віктор Голобородько, фото Анастасія Глинянко
0    1508     15.06.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!