Статтi

на попередню сторiнку

Семен Кабакаєв: «На інформаційну війну проти України Росія витрачає мільярди доларів в самій Росії, ЄС та США»

Семен Кабакаєв: «На інформаційну війну проти України Росія витрачає мільярди доларів в самій Росії, ЄС та США»

Для того щоб переформатувати країну «під себе» та здійснити агресію, Росія не одразу спрямувала збройні підрозділи. Почали з релігії, як фундаменту «русскаго мира». Продовжили розгортанням інформаційного фронту вцілому. А потім взялися за знищення рідної мови, викривлення історичних фактів, руйнування ідентичності. Для цього витрачаються шалені гроші, що можна було б скерувати на розвиток країни, але у очільників сусіда мета інша - колаборація і загарбання територій.

Таку експертну думку висловив під час інтерв’ю у студії Олександрійської філії «Центральноукраїнського бюро новин» блогер, засновник проекту «СтопТерор» Семен Кабакаєв. У відеоінтерв'ю, він розповів про те, скільки реально коштів витрачається на протидію Україні і захисту імперських амбіцій російської влади.


«Це мільйони доларів в Росії та мільярди доларів за межами Росії – в країнах Євросоюзу, в США, Канаді, Туреччині. За моїми підрахунками тільки для фінансування у Сполучених Штатах Америки такого каналу як «Russia Today», витрачають більше 2 мільярдів доларів щорічно. Ці гроші йдуть на те, щоб створювати фейкові новини, створювати потрібне для російської влади інформаційне поле. І це тільки один телеканал. А ще вони намагаються впливати через мистецтво, через інші проекти. І це необхідно для того, щоб вибудовувати відносини в яких всі мають бути залежними від Росії», - зазначив С. Кабакаєв.

Повне відео інтерв’ю з експертом можна переглянути тут.


0    484     28.03.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!