Статтi

на попередню сторiнку

В центрі Олександрії екс-універмаг перетворять на сучасну будівлю у стилі американських хмарочосів

В центрі Олександрії екс-універмаг перетворять на сучасну будівлю у стилі американських хмарочосів

Створювати оновлений, модерний вигляд центральної площі Олександрії буде товариство «Колос», яке очолює Олександр Замковий. Цей проект стане вже другим масштабним проектом інвестицій у місто аграрних компаній району, після оголошення реконструкції екс-кінотеатру «Жовтень», власником якого є Олександрійський цукровий завод. Як і колишній кінотеатр, який має відновити свою роботу, так і екс-універмаг отримає друге дихання.

Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міськради опублікувало проект плану території в районі Соборної площі і Соборного проспекту та вулиці Григорія Усика. Планують перебудувати колишнє приміщення «Надра Банку», яке раніше займав радянський універмаг. Також зміниться зовнішній вигляд кафе «Деліс» та буде облаштовано місце для паркування авто. Відповідне оголошення про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту, опублікували на сайті Олександрійської міськради 7 червня.

Головною зміною, яку передбачає проект, є реконструкція приміщення з надбудовою мансардного поверху. Перед ним планують облаштувати місця для паркування, а поруч - об’єкт громадського призначення. В єдиному стилі передбачається перебудувати і кафе «Деліс». Новий дизайн отримає тротуар перед реконструйованою будівлею. За приміщенням кафе хочуть облаштувати майданчик для сміттєвих контейнерів.


Проект розроблений відповідно до рішення міськради від 27 лютого 2018 року. «Мета даної роботи - реконструкція та будівництво об’єктів громадського призначення, місць для паркування автотранспорту біля об’єктів будівництва, благоустрій території», - відзначають в управлінні.

Відповідно до проектного плану, реконструкцією будівлі займається ТОВ «Колос», яке спеціалізується на сільському господарстві. За інформацією системи «YouControl», його засновником і керівником є Олександр Замковий. 

0    483     15.06.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!