Статтi

на попередню сторiнку

Журналіст вважає «Олександрієць року» занадто передбачуваним конкурсом

Журналіст вважає «Олександрієць року» занадто передбачуваним конкурсом

Цьогорічні нагородження за номінацією «Громадський лідер року» в Олександрії помітили не тільки в місті, але й за його межами. Відомий журналіст, лауреат престижної журналістської премії «Телетріумф» Андрій Богданович критично оцінив деякі результати «Олександрійця року-2018». Але не тільки відомий журналіст скептично оцінив значущість цих «досягнень».

Центральноукраїнське бюро новин оприлюднило новий випуск програми «Погляд» Андрія Богдановича», де крім звичних тем про резонансні події минулого тижня, згадано і декілька цікавих тем, що стосуються Олександрії. На думку журналіста, конкурс занадто передбачуваний, а деякі результати його можна оцінити як прояв комплексу містечковості чиновників.

Критичну оцінку конкурсу він дав у своїй телепрограмі «Погляд» Андрія Богдановича». Наприклад, він зазначив, що секретар Олександрійської міської ради Олена Богоявленська, отримала нагороду «за вагомий особистий внесок у розвиток громадянського суспільства у місті».

«Вы понимаете как это выглядит? Покажите это? Как?» - запитує А.Богданович.

Журналіст також вказує на те, що визначення переможця відбувалось власне самою переможницею. «Знаете кто вручил секреатрю Александрийсокго горосдкого совета Елене Богоявленской премию? Правильно! Секретарь Александрийского горсовета Елена Боговявленская. Дело в том, что Елена Богоявленская председатель жури этого конкурса - «Александриец года». «Конфликт интересов!», -  скажете вы. А я скажу: «Простой местечковый комплекс». Человеку просто нужно внимание. Но интересное на этом не заканчивается. Знаете, сколько конкурентов было  в номинации у Елены Богоявленской? Да нисколько. Просто, главное, чтоб человек был хороший» - іронізує автор програми.

Журналіст робить висновок про передбачуваність результатів конкурсу: «Александриец года» - это прекрасная премия, но уж больно предсказуемая».

Соціальні мережі бурхливо відреагували на новацію нагороджувати самого себе у номінації. Наскільки відомо з історії нагороди, такі рішення про нагородження самого себе, не ухвалювалось ніколи з часу заснування конкурсу. «Смеются сами над собою». «Згоден з нагородою - лідер підлабузництва та за кращу артистичну гру «Хто більше дасть», «Самохвальство».

Фото: скріншот сайту Центральноукраїнського бюро новин

0    301     01.06.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!