Статтi

на попередню сторiнку

Районний перевізник продовжить працювати на всю громаду, не ділячи людей на міських та районних, як того вимагає міська влада

Районний перевізник продовжить працювати на всю громаду, не ділячи людей на міських та районних, як того вимагає міська влада

Один із найбільших перевізників Олександрійського району «КД-Транс» виконав вимогу мерії, щоб автобуси районних маршрутів не зупинялися в місті, крім автовокзалу. Після того, як пасажири не змогли дістатися до місць призначення, перевізники вирішили повернути попередню схему руху. Про це пишуть «Олександрійські новини» з посиланням на власне джерело.

22 травня автобуси виконували рейси від автовокзалу до перших зупинок в населених пунктах району, відповідно до своїх маршрутів, як того вимагав виконавчий комітет Олександрійської міськради та представник  виконавчої влади. Через це, зокрема, до районних шкіл не змогли дістатися вчителі, були проблеми із вчасним прибуттям на місце роботи.

За інформацією співрозмовника «Олександрійських новин», перевізники відреагували на звернення громадян і планують повернутися до попередньої схеми руху із зупинками на території Олександрії. Перевізник планує і надалі звертати увагу на прохання простих громадян. Розмова із заступником міського голови Сергієм Гриценком, яка відбулася 22 травня, завершилася нічим. Посадовець мерії категорично проти того, щоб районні автобуси зупинялися в Олександрії. Він зазначив, що буде і далі скаржитися до контролюючих органів на перевізників, які підбиратимуть людей на зупинках. Разом з тим чимало людей в районі працює у місті і навпаки ,чимало олександрійців працює у громадах району.

Як прокоментував газеті «Городской курьер» директор «КД-Транс» Володимир Ковальчук перевезення на районних маршрутах є більше соціально орієнтованою діяльністю, ніж комерцією і тому робота перевізника на маршрутах з обслуговування всіх жителів громади є логічними діями підприємства із задоволення потреб всіх громадян, без певної вибірковості. «Ми живемо у невеликому місті, у нас не мегаполіс, у нас малий вибір послуг і тому ми намагаємось працювати на всю громаду», - прокоментував ситуацію керівник підприємства.

Нагадаємо, конфлікт міської влади та автобусних перевізників Олександрійського району триває з початку року і стосується виключно одного перевізника, скарг мерії на дії інших транспортників не надходило. У лютому Сергій Гриценко направив до «КД-Транс» офіційне звернення із вимогою «не допускати посадку/висадку пасажирів на зупинках міського громадського автотранспорту». Цю вимогу оприлюднили міські засоби масової інформації.

0    419     24.05.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!