Статтi

на попередню сторiнку

Район представив туристичний потенціал на фестивалі

Район представив туристичний потенціал на фестивалі

5 травня 2018 року в Дендропарку міста Кропивницький відбувся Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль, на якому було представлено презентації туристичних маршрутів, заходи подієвого туризму від районів та міст Кіровоградської області, а також інших областей України.

Участь у фестивалі взяла делегація від Олександрійського району у складі якої були начальник відділу культури і туризму Олександрійської РДА Антоніна Пилипенко, голова Головківської сільської ради Тетяна Кузьменко. Головківська громада презентувала сільську садибу «Садиба Головка». Цей маршрут розроблено під час реалізації спільного українсько-польського проекту. Співрозробником маршруту є господиня місцевої зеленої садиби Тетяна Єлецька, яка і презентувала маршрут.

Туристичний маршрут «Від броду до Чумацького Шляху» включає в себе подорож, що починається від «Садиби Головка» через брід, де гостей чекає козацький «мерс», на якому гості подорожують над берегом річки Бешки. Далі на гостей чекає зупинка «Сон на вулику».

Наступна зупинка – традиційний «Шинок» із частуванням стравами національної кухні за унікальними рецептами села.

Закінчується маршрут на найвищій точці Головківки, пік Шакаліна, - зупинка «Під Чумацьким Шляхом» (екстремальний підйом та спуск, варіння куліша під зорями, розваги, можлива ночівля). Довжина маршруту складає 6 км.

Проводились ярмарки робіт та майстер-класи від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Олександрійський район представляла майстриня соломкоплетіння з Нової Праги Світлана Піскова та народні майстри - подружжя Ющишиних з Олександрії.

На сцені Дендропарку виступили солістка районного будинку культури Віта Єрьоміна та солісти Головківського сільського будинку культури Олена Ігнатьєва, Юлія Божко.

Ірина Голобородько,

головний спеціаліст

відділу культури і туризму

Олександрійської РДА

0    327     11.05.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!