Статтi

на попередню сторiнку

Дружина прокурора області космічними темпами отримує 10 гектарів землі в Олександрії для сонячної електростанції на півстоліття

Дружина прокурора області космічними темпами отримує 10 гектарів землі в Олександрії для сонячної електростанції на півстоліття

Електричну станцію на сонячних батареях може збудувати на землях колишньої ТЕЦ 1-2 - вугільного підприємства міста Олександрії фірма, власниками якої є дружина прокурора Кіровоградської області та підприємець з Олександрії.

Проект рішення міськради, відповідно до якого землі запасу нашого міста площею 10 га по вулиці Кільцевій віддадуть товариству з обмеженою відповідальністю «Автотехпром», опубліковано на офіційному сайті міськради. Саме за вказаною адресою знаходяться залишки колишньої ТЕЦ 1-2 та місцина, де була Байдаківська брикетна фабрика.

Власниками ТОВ «Автотехпром» із внеском у розмірі 2,9 мільйони є Анжеліка Коваленко - дружина прокурора Кіровоградської області, який тривалий час був прокурором міста Олександрії, - та підприємець Костянтин Компанієць із внеском 7,1 мільйона гривень.

У щорічній декларації прокурор Кіровоградської області Анатолій Коваленко зазначив родинні стосунки із Анжелікою Коваленко. У декларації зазначено, що саме вона є на 29% власником «Автотехпрому». Вона ж є засновником ТОВ «Вімексім трейд» із адресою у місті Хмельницький, де основним видом діяльності вказана оптова торгівля зерном.

У декларації прокурора області не зазначено, але у відкритій базі даних он-лайн Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань є інформація про те, що А. Коваленко є власницею ще однієї олександрійської фірми ТОВ «Комерційна фірма ЛК».

Імовірно, ці зміни не відображені через те, що державна реєстрація відбулась лише 14 серпня 2017 року. Головним напрямком діяльності нової фірми задекларовано оптову торгівлю «твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами», тобто бензином, брикетами чи автогазом.

Цікаво зазначити, що умови на яких міська рада планує погодити «місце розташування земельної ділянки», пільгові – 50 років і без проведення конкурсу.


Безконкурсна передача землі відбувається відповідно до Земельного кодексу України у виключних випадках. Практично у всіх інших випадках проводяться земельні торги на придбання чи оренду земельних ділянок.

Варто зазначити, що проект, який передбачає таку цікаву оборудку, опубліковано лише на минулому тижні, але наразі вже підтримано на засіданні виконавчого комітету. Голосування було мовчазним. Жодного слова про інвестиції, програми і проекти не лунало. Все шито-крито.

Зазвичай будь-які рішення ради і проекти, що не містять зацікавленості зі сторони органів влади не мають таких гарних стартових позицій. І чиясь непомітна рука може просувати цей проект до ухвалення міською радою космічним темпами, що значно перевищують вимоги законодавства про публічну інформацію. От хіба ви не вірите, що звичайна людина, тобто будь-який житель міста може прийти у міську раду і отримати так само на 50 років землю у розмірі 10 гектарів? Чи може і ви не знали про це? Чи може інші інвестори чи потенційні власники вперше про таку пропозицію почули?

Фото - addup.org

0    792     19.10.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!