Статтi

на попередню сторiнку

Приютівська об’єднана громада: обговорення громадянами триває

Приютівська об’єднана громада: обговорення громадянами триває

Ініціативу щодо створення об’єднаної Приютівської громади обговорюють у селах та селищах, що можуть увійти до нової ОТГ. За інформацією голів сільських рад, швидкість ухвалення остаточних рішень різна.

В сільській раді Головківки обговорення вже завершено, воно відбувалось по виробничих відділках аграрних підприємств та територіально по сільраді. Як уточнила голова Головківської сільської ради Тетяна Кузьменко, сприймали ідею сельчани позитивно. Остаточне рішення має ухвалити сільська рада на сесії.

В Ізмайлівській сільській раді проводиться обговорення між жителями населених пунктів Ізмайлівщини. За словами Ізмайлівського сільського голови Миколи Сироватки, буде включена до підсумкових документів думка кожного учасника обговорення, бо це має бути загальне рішення громади.

В Андріївській сільраді, у п’ятницю, 30 червня, був останній день, коли тривало обговорення. Незабаром будуть підбиті підсумки обговорення, яке відбувалось за участю депутатів на округах, зазначив у коментарі голова Андріївської сільської ради Віктор Близнюк.

Косівська сільрада поки що продовжує обговорення. Як повідомив голова відповідної сільради Олександр Горбань, спілкування іде з громадянами на округах, а також по кварталам.

Як повідомила голова Приютівської селищної ради Вікторія Лисенко, у селищі обговорення відбулось. На зібранні були присутні біля 600 жителів громади. У Протопопівці обговорення триває вже другий тиждень. Як зазначає селищний голова, на тих зібраннях, де вона була присутня за запрошенням, реакція людей на ідею позитивна. «Наша громада чекає закінчення процесу обговорення та рішень суміжних громад», - повідомила нам В.Лисенко.

0    1858     06.07.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!